SECURED

>

Damga White Steel GmbH
whitesteel logo

DAMGA

§ 5 TMG'ye göre

 

Bellero Barbarossa

TGZ Freiheitstrasse 124/126

15745 Wildau.

 

İle temsil edilen:

Bellero Barbarossa

 

İletişim:

Telefon: 033762 393963

E-Posta: info@whitesteel.de

 

 

Kayıt ol

giriş: Ticari sicile giriş.

Kayıt mahkemesi: Cottbus

Kayıt numarası: HRB 14054 CB

 

 

 

KDV kimlik numarası: DE322829042

vergi numarası 049/122/03560

 

 

 

Yasal Uyarı:

 

 

 

İçerik sorumluluğu

 

 

 

Sayfalarımızın içeriği özenle oluşturuldu. Ancak içeriğin doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti edemeyiz. Bir hizmet sağlayıcı olarak, Alman Telemedia Yasası Bölüm 7 (1) uyarınca bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. §§ 8 ila 10 TMG'ye göre, bir hizmet sağlayıcı olarak, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini veya yasa dışı etkinliği gösteren araştırma koşullarını izlemek zorunda değiliz. Genel yasalara göre bilgilerin kaldırılması veya engellenmesi yükümlülükleri bundan etkilenmez. Ancak bu konudaki sorumluluk ancak belirli bir yasal ihlalin farkına vardığımız andan itibaren mümkündür.

 

 

 

telif hakkı

 

 

 

Site operatörü tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler Alman telif hakkı yasasına tabidir. Çoğaltma, işleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının sınırlarını aşan her türlü kullanım, ilgili yazarın veya içerik oluşturucunun yazılı onayını gerektirir. Bu sayfanın indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca ticari olmayan, özel kullanım için izin verilir. Bu sayfadaki içerik operatör tarafından oluşturulmadığı sürece, üçüncü tarafların telif haklarına saygı gösterilir. Özellikle üçüncü tarafların içerikleri bu şekilde işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinin farkına varırsanız, lütfen bize bildirin. Yasal ihlallerin farkına varır varmaz, bu tür içeriği derhal kaldıracağız.

 

 

 

Veri koruması

 

 

 

 

Web sitemiz genellikle kişisel veri sağlamadan kullanılabilir. Kişisel veriler (örneğin ad, adres veya e-posta adresi) web sitemizde toplandığı sürece, bu her zaman mümkün olduğunca gönüllü olarak yapılır. Bu veriler sizin izniniz olmadan üçüncü taraflara aktarılmaz.

İnternet üzerinden veri iletiminin (örneğin e-posta ile iletişim kurarken) güvenlik açıkları olabileceğini belirtmek isteriz. Verileri üçüncü taraf erişiminden tamamen korumak mümkün değildir.

Bu vesileyle, istenmeyen reklam ve bilgi materyali gönderme baskısı yükümlülüğü kapsamında yayınlanan iletişim verilerinin üçüncü taraflarca kullanılmasına açıkça itiraz ediyoruz. Sayfa operatörleri, istenmeyen e-postalar gibi reklam bilgilerinin istenmeden gönderilmesi durumunda yasal işlem yapma hakkını açıkça saklı tutar.

 

Tüm Hakları WHITE STEEL GmbH Almanya 2020'ye aittir.

Damga White Steel GmbH
whitesteel logo