ANA SAYFA >

KÜNYE >

ALBÜM  >

ILLETIŞIM  >

INOXPA >

DILLER >

HAKKIMIZDA

TÜM ÜRETİM SORUNLARINIZ İÇİN ÇÖZÜMLER YARATIYORUZ

WhiteSteel, gıda, ilaç ve kimyasal işleme ve üretim hatları ve diğer birçok endüstri için en büyük teknoloji tedarikçilerinden biridir. Firmamız makine, süreç teknolojisi ve bileşenleri konusunda uzmanlaşmıştır. Whitesteel, çeşitli nihai kullanıcı pazarlarındaki gelişmiş üretim süreçleri için sürdürülebilir çözümler ve kapsamlı bir hizmet portföyü sunar

Stratejimiz

 

Uluslararası bir teknoloji üreticisi olarak whitesteel, çeşitli nihayi pazarlarda sofistike ve verimli üretim yöntemleri için gıda, ilaç ve kimya teknolojisi ve bileşenlerinin geliştirilmesi ve üretimine odaklanmaktadır.

 

Amacımız

 

Uzun vadeli stratejimiz, dünya çapındaki müşteriler için tercih sebebi olmaktır. Dünyanın önde gelen teknoloji grubu olmaya ve zorlu proses endüstrileri için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaya çalışıyoruz. En son teknolojilerimiz ve kapsamlı uygulama uzmanlığımızla, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tercih edilen ortak olmak istiyoruz.

Organizasyonumuz

 

whitesteel birçok zorlu endüstride aktiftir, buna proses teknolojisi, yiyecek, içecek, kimyasallar, eczacılık, süt işleme ve süt hayvancılığı için çözümler ve hizmetler dahildir.

UNSERE GESCHICHTE

1970 yılında kurulan Whitesteel, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni standartlar geliştirmeye ve belirlemeye devam etmiştir. Bugün, whitesteel dünya çapında, ilaç, gıda ve kimya endüstrisindeki üstün teknolojileri ile tanınan, küresel olarak aktif ve lider bir şirkettir.

TEKNOLOJILERE GENEL BAKIŞ.

 

White Steel, her zaman müşteri talebini ön plana çıkararak, en son teknoloji ile müşterilerinin performansını sürekli iyileştirmeyi başarmıştır.

Whitesteel'in kanıtlanmış teknolojileri uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde pazarlarında standartlar belirlemiştir. Ilgili pazarlar için kanıtlanmış teknolojilerin doğru çözümlerini geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır.

 

Whitesteel portföyünü genişleterek, dünya çapındaki müşteriler için tercih edilen konuna gelip kurumsal hedefine ulaşmaya çalışmaktadır.

 

 

Teknoloji ve pazar liderliğini takip edin

 

 

Müşterilerimize yakınlaşarak küresel olun

 

 

Stratejik vizyonu destekleyecek becerilere sahip bir organizasyon oluşturun

 

 

Gıda işleme ve zorlu üretim süreçlerine odaklanan çözümlerin geliştirilmesi.

 

 

Portföy yönetimini, güclü yönleri öne cıkarmak ve kaynakları tahsis etmek ve kullanın

 

 

 

Sürdürülebilir değer yaratmayı teşvik edin

 

KURULUM

Sisteminizi güvenli, profesyonel ve zamanında maksimum verimlilikle hizalamanıza, kurmanıza ve teslim etmenize yardımcı oluyoruz.

BAŞLANGIC ITIBARI ILE SIZINLE ORTAKLIK

 

WhiteSteel’de en iyi sonuçları elde etmek için en başından beri sizinle birlikte çalışıyor ve bilgimizi sizinle paylaşıyoruz. Sisteminizi hızlı ve etkili bir şekilde kurmak için teknik bilgi birikimimizi, kapsamlı işleme deneyimimizi ve uygulama bilgimizi ve sektör lideri teknolojilerimizi kullanıyoruz.

 

KOLAY KURULUM

 

Güvenli bir çalışma ortamında verimliliği ve kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmak için, doğru ekipmanı seçmenize ve en uygun sistem düzenini tasarlamanıza yardımcı oluruz. Başlangıc aşamansını hızlandırmak icin geniş bir uzmanlık yelpazesi, karmaşıklığı ve riski azaltıyoruz, daha iyi maliyet kontrolü sunuyoruz

 

IHTIYACINIZ OLDUĞUNDA  BURADAYIZ

 

Kurulum ve devreye alma sırasında servis ekiplerini doğrudan dahil ederek, sisteminizin özel olarak uyarlanmasını sağlıyoruz. Bize ihtiyacınız olan her yerde yüksek nitelikli ekiplerle teknik destek sunuyoruz.

 

 

EV VE KİŞİSEL BAKIM

ILAÇ

KIMYASAL

IÇECEK

GIDA

SÜT TARIM

ARAÇLAR

Size nasıl yardım edebiliriz?

 

BİZE ULAŞIN

WHITESTEEL’in  yeni teknolojileri ve hikayeleri ile iletişimde kalın

Müşteriler

Pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için White Steel GmbH 1970 kurulum yılından beri şirket sürekli olarak yeni bir yol geliştirdi ve uyguladı White Steel GmbH bugün dünya çapında, özellikle ilaç ve kimyasal gıda endüstrisi için üstün teknolojileri temsil eden, dünya çapında faaliyet gösteren ve lider bir şirkettir.

54027

Dünya çapındaki müşteriler. Bir sonraki üretim hattınızı WHITESTEEL'de bulun

Üretim hatları

MÜŞTERI MEMNUNIYETI

100 %

Bizimle iletişime gecin

BIZI TAKIP EDIN

HIZLI LINKLER

Diller

Albüm

Hakkımızda

Künye

whitesteel uygulaması

Whatspp Kullanımı

Site haritası

C

Whitesteel GmbH nın Bütün hakları saklıdır 2020

ÇEREZ POLITIKASI •

GIZLILIK POLITIKASI